Kavinė

Coffee Hill

Pas mus galėsite užsukti į “Coffee Hill” kavinę.

 

„Coffee Hill“ – naujas ir inovatyvus Lietuvoje besiplečiantis kavos barų tinklas, jau radęs kelią į kavos mylėtojų širdis.
Nors dažniausiai ir nedidelėje, maždaug 10 kv.m., vietoje sukuriame šiltą ir jaukią aplinką. Išskirtinis interjeras ir puiki atmosfera nepalieka nė vieno abejingo pas mus apsilankiusio kliento. „Coffee Hill“ espreso bare kiekvienas kavos mylėtojas turi galimybę pasirinkti kavos gėrimą iš plataus mūsų siūlomo asortimento.

Kava „Coffee Hill“ yra gaminama iš nepaprastai stiprių ir turtingų, geriausios kokybės kavos mišinių. Skrudinimo ekspertai pabrėžia žemesnes potekstes ir neprilygstamą jutimo pojūtį.
Ši kava skirta būtent tokiems kavos mylėtojams, kurie trokšta savo dieną pradėti kofeinu.

„Coffee Hill“ ne tik kavos ir jos gėrimų espresso baras. Jame rasite ir aromatingų arbatų, pagardintų įvairiais prieskoniais, šviežių vaisių sulčių, mineralinio vandens, gaiviųjų ar energetinių gėrimų. Mūsų asortimente galite rasti ir puikiai pažįstamos prekinių ženklų produkcijos.

Asortimentas pritaikytas, norintiems pavalgyti sočiau ar pasilepinti saldžiais desertais per kavos pertrauklę. Šiuo metu siūlome įvairius šviežius kepinius: bandeles su įvairias įdarais, pyragaičius, šaltus bei karštus sumuštinius, desertus.
Esame įsitikinę, kad klientas tikrai atras savo mėgstamų užkandžių.

Plačiau apie “Coffee Hill” galite sužinoti šiame pristatyme.

Kviečiame aplankyti ir mūsų foto galeriją. Spauskite čia.